KONST / Litografier / Grafiska blad 11755363
*
nr 1175 5363
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Grafiska blad, 2 st. Bladets mått: 31x54
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
fredag 25 maj 2018
kl 09:07:38
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg grafiska blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Andreas Lundberg
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
nr 1175 5363
Andreas Lundberg
(f. 1973), Sverige
Grafiska blad, 2 st. Bladets mått: 31x54
Andreas Lundberg, svensk fotograf, född 1973.
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
fredag 25 maj 2018 |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg grafiska blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52